Kilkadziesiąt balotów słomy paliło się we wtorkowy wieczór w Zawadach w gminie Popów. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Do zdarzenia doszło ok. godz. 21:20 przy ul. Makuszyńskiego w Zawadach. Zapaliło się tam kilka balotów słomy. Strażakom udało się na szczęście szybko opanować pożar i nie doprowadzić do jego rozprzestrzenienia.
W akcji brały udział cztery jednostki straży: JRG Kłobuck, OSP Popów, OSP Zbory i OSP Rębielice Królewskie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze