Reklama

Słup ognia na działce - paliła się słoma

Kilkadziesiąt balotów słomy paliło się we wtorkowy wieczór w Zawadach w gminie Popów. Na szczęście nikt nie ucierpiał. 

Do zdarzenia doszło ok. godz. 21:20 przy ul. Makuszyńskiego w Zawadach. Zapaliło się tam kilka balotów słomy. Strażakom udało się na szczęście szybko opanować pożar i nie doprowadzić do jego rozprzestrzenienia. 

W akcji brały udział cztery jednostki straży: JRG Kłobuck, OSP Popów, OSP Zbory i OSP Rębielice Królewskie. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości