Do tragicznego w skutkach wypadku samochodowego doszło na drodze wojewódzkiej nr 483, w m. Chabielice w gminie Szczerców (pow. bełchatowski). Dwie osoby zginęły na miejscu.
Przerażający wypadek miał miejsce dziś, w środę, 22 kwietnia ok. godz. 20:40. Na łuku drogi, w miejscowości Chabielice, w powiecie bełchatowskim czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Na ten moment niewiele wiadomo na temat zdarzenia, bo wciąż trwają prace służb.
Reporterzy portalu kulisy.net ustalili, że uczestnikami zdarzenia były trzy osoby. Dwoje z nich nie przeżyło. Zginęła 63-letnia kobieta i 34-letni mężczyzna. Trzecia z osób biorących udział w wypadku to 24-letnia kobieta. W momencie przyjazdu służb na miejsce zdarzenia, znajdowała się poza pojazdem. Była nieprzytomna. Trafiła do szpitala. Walczy o życie.
Droga wojewódzka 483 jest nieprzejezdna. Kierowane są objazdy przez miejscowość Broszęcin w gminie Rząśnia.
Na miejscu zdarzenia, pod nadzorem prokuratury, pracują policjanci, którzy mają ustalić dokładne okoliczności zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Proszę rodzinę osób zmarłych oraz osobę poszkodowaną w wypadku o kontakt - przekażę przydatne informacje tel. 783 - 903 – 941
Proszę rodzinę osób zmarłych oraz osobę poszkodowaną w wypadku o kontakt - przekażę przydatne informacje tel. 783 - 903 – 941