Strażacy z Ożarowa cały czas doskonalą swoje umiejętności. W ostatnim czasie ćwiczyli podstawową obsługę samochodów bojowych.
Podczas wewnętrznej zbiórki szkoleniowej, strażacy przećwiczyli m.in. technikę jazdy, obsługę autopomp, rozwijanie linii gaśniczych i podawanie prądów wody, a także budowę zasilania z sieci hydrantowej.
Wszystko po to, aby w razie zagrożenia i akcji gaśniczej, strażacy byli przygotowani, wiedzieli, jakim sprzętem dysponują i jak go we właściwy sposób obsługiwać.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze