Reklama

Strażackie szkolenie w Ożarowie - druhowie ćwiczyli obsługę samochodów bojowych

Strażacy z Ożarowa cały czas doskonalą swoje umiejętności. W ostatnim czasie ćwiczyli podstawową obsługę samochodów bojowych. 

Podczas wewnętrznej zbiórki szkoleniowej, strażacy przećwiczyli m.in. technikę jazdy, obsługę autopomp, rozwijanie linii gaśniczych i podawanie prądów wody, a także budowę zasilania z sieci hydrantowej. 

Wszystko po to, aby w razie zagrożenia i akcji gaśniczej, strażacy byli przygotowani, wiedzieli, jakim sprzętem dysponują i jak go we właściwy sposób obsługiwać. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości