Reklama

Strażacy organizują zbiórkę - możesz bez problemu wyrzucić elektrośmieci

Masz zużyty sprzęt AGD/RTV i nie masz co z nim zrobić? Z pomocą przychodzą druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Zamościu, którzy w najbliższą sobotę, 18 listopada przeprowadzą zbiórkę elektrośmieci.

To akcja kierowana głównie do mieszkańców gminy Strzelce Wielkie. W sobotę każdy będzie mógł bezpłatnie pozbyć się niepotrzebnych sprzętów elektronicznych. Będzie można przynieść je bezpośrednio do siedziby OSP, ale ci, którzy nie będą mogli tego zrobić, nie zostaną na lodzie. Jednostka gwarantuje bowiem przyjazd i odbiór elektrośmieci bezpośrednio z domu - trzeba jedynie powiadomić druhów o takiej potrzebie. 

Wydarzenie będzie koordynował Ireneusz Sołtysiak. Akcja ma na tylko pomóc mieszkańcom, ale przede wszystkim środowisku. Stare telewizory, pralki czy inne urządzenia często są wyrzucane do przydrożnych rowów czy lasów, gdzie często leżą przez wiele miesięcy czy nawet lat. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości