Strażacy z Nowej Brzeźnicy pomogli Świętemu Mikołajowi i dostarczyli prezenty do najmłodszych mieszkańców miejscowości. Ci nie ukrywali swojej radości z otrzymanych upominków.
Mikołaj w asyście członków miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej odwiedził kilkadziesiąt rodzin. Nie przyjechał z pustymi rękami, wręcz przeciwnie - miał worek pełen prezentów, które dostarczył członkom rodzin - zwłaszcza tym najmłodszym.
- Dziękujemy serdecznie za miłe i ciepłe przyjęcie w waszych domach i deklarujemy, że za rok również się postaramy, aby Mikołaj zagościł w waszych progach - relacjonuje jednostka OSP Nowa Brzeźnica na Facebooku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze