Reklama

Szkolenie ważna rzecz - strażacy ćwiczyli udzielanie pomocy

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Ożarowie wzięli udział w szkoleniu. Dotyczyło ono ratownictwa technicznego i tego, jak właściwe udzielać pomocy poszkodowanym.

W trakcie szkolenia ćwiczono takie scenariusze jak budowa poduszek pneumatycznych, uwalniania osoby przejechanej przez ciągnik rolniczy, wydobywanie poszkodowanego przygniecionego przez samochód ciężarowy czy udzielenie pomocy pieszemu potrąconemu przez autobus. 

Dodatkowo strażacy zapoznali się ze sprzętem, który jest na wyposażeniu jednostki, przypomnieli sobie przepisy BHP i doskonalili techniki ratownicze. 
 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości