Reklama

Tak mieszkańcy Ożarowa wystroili na dożynki wieś

W minioną niedzielę, 27 sierpnia, w Ożarowie odbyły się dożynki gminne. Z tej okazji we wsi pojawiły się liczne dekoracje ubarwiające to święto.

 

Oprócz wieńców i ciekawie przyozdobionych wozów, w tradycję dożynkową wpisały się też słomiane kukły. Najczęściej przedstawiają one rolników i ich rodziny.

W Ożarowie scenki te były bardzo zabawne i humorystyczne, no i pokazywały naszą rzeczywistość. Wśród tych dekoracji znalazły się również niezwykle gustownie ozdobione posesje oraz witacze, które zapraszały wszystkich przejeżdżających do udziału w dożynkach.

Reklama

Jak zwykle mieszkańcy wykazali się niesamowitą pomysłowością i zdolnością obserwacji. Zresztą, sami zobaczcie to na naszych zdjęciach.

 

 

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości