W minioną niedzielę, 27 sierpnia, w Ożarowie odbyły się dożynki gminne. Z tej okazji we wsi pojawiły się liczne dekoracje ubarwiające to święto.
Oprócz wieńców i ciekawie przyozdobionych wozów, w tradycję dożynkową wpisały się też słomiane kukły. Najczęściej przedstawiają one rolników i ich rodziny.
W Ożarowie scenki te były bardzo zabawne i humorystyczne, no i pokazywały naszą rzeczywistość. Wśród tych dekoracji znalazły się również niezwykle gustownie ozdobione posesje oraz witacze, które zapraszały wszystkich przejeżdżających do udziału w dożynkach.
Jak zwykle mieszkańcy wykazali się niesamowitą pomysłowością i zdolnością obserwacji. Zresztą, sami zobaczcie to na naszych zdjęciach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze