Reklama

Tragedia na drodze - nie żyje 15-latka

Do niesłychanej tragedii doszło w czwartek, 16 listopada. Ciężarówka śmiertelnie potrąciła 15-letnią dziewczynę. A do wypadku doszło w Łasku, na ul. Żeromskiego.

W czwartkowe popołudnie, ok. 16:20, doszło do dramatycznego wypadku, w którym zginęła bardzo młoda dziewczyna, mieszkanka Widawy. 15-letniej mieszkanki gminy Widawa.

Według informacji przekazanych przez rzecznika prasowego Komendy Policji z Łasku, tragiczny incydent miał miejsce, gdy nastolatkę potrącił pojazd ciężarowy marki Volvo, prowadzony przez 58-letniego mieszkańca województwa wielkopolskiego.

Niestety, mimo szybkiej reakcji służb ratunkowych, życia młodej dziewczyny nie udało się uratować, a śmierć nadeszła jeszcze na miejscu zdarzenia. Policjanci, działając pod nadzorem prokuratora, intensywnie pracują nad ustaleniem wszystkich okoliczności tego tragicznego wypadku.

Reklama

Społeczność Łasku, a przede wszystkim Widawy jest wstrząśnięta tą niespodziewaną stratą. Rodzinie zmarłej, wyrazy najgłębszego współczucia składają zarówno lokalne społeczności, jak i wszyscy, którzy podzielają ból tej tragedii.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości