Do niesłychanej tragedii doszło w czwartek, 16 listopada. Ciężarówka śmiertelnie potrąciła 15-letnią dziewczynę. A do wypadku doszło w Łasku, na ul. Żeromskiego.
W czwartkowe popołudnie, ok. 16:20, doszło do dramatycznego wypadku, w którym zginęła bardzo młoda dziewczyna, mieszkanka Widawy. 15-letniej mieszkanki gminy Widawa.
Według informacji przekazanych przez rzecznika prasowego Komendy Policji z Łasku, tragiczny incydent miał miejsce, gdy nastolatkę potrącił pojazd ciężarowy marki Volvo, prowadzony przez 58-letniego mieszkańca województwa wielkopolskiego.
Niestety, mimo szybkiej reakcji służb ratunkowych, życia młodej dziewczyny nie udało się uratować, a śmierć nadeszła jeszcze na miejscu zdarzenia. Policjanci, działając pod nadzorem prokuratora, intensywnie pracują nad ustaleniem wszystkich okoliczności tego tragicznego wypadku.
Społeczność Łasku, a przede wszystkim Widawy jest wstrząśnięta tą niespodziewaną stratą. Rodzinie zmarłej, wyrazy najgłębszego współczucia składają zarówno lokalne społeczności, jak i wszyscy, którzy podzielają ból tej tragedii.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze