Reklama

Uderzył w przydrożne drzewo

13/10/2021 11:01

Do zdarzenia drogowego doszło 12 października o godz. 14:45 w miejscowości Wielgie (gm. Ostrówek).


- Jak wynika z ustaleń policjantów, kierujący samochodem peugeot, 53-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze - relacjonuje sierż. sztab. Monika Klonowska z KPP Wieluń.


- W wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca podróżował sam. Na szczęście nie odniósł żadnych obrażeń.


Kierowca był trzeźwy. Mundurowi ukarali go mandatem.

Reklama

KaC


fot.: OSP Wielgie


Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości