Reklama

Ukradli skuter z osiedlowego parkingu - szybko wpadli w ręce policjantów

Policja w Łasku zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy ukradli kobiecie skuter. Okazało się, że to nie pierwszy ich skok. Na szczęście pojazd udało się odzyskać, a złodzieje wkrótce staną przed sądem. 

W niedzielę, 19 maja funkcjonariusze policji w Łasku otrzymali zgłoszenie o kradzieży skutera marki Jawa. Ustalono, że do zdarzenia doszło w nocy z 18 na 19 maja na jednym z łaskich parkingów osiedlowych. Funkcjonariusze szybko wytypowali dwóch mężczyzn, którzy w przeszłości dokonali już takich kradzieży. Ich przewidywania szybko się potwierdziły. 

- Złodzieje to 20 i 16-latek, który jak się okazało był poszukiwany w związku z samowolnym oddaleniem się z ośrodka wychowawczego. Obydwaj przyznali się do kradzieży i zgodnie potwierdzili, że chcieli go sprzedać - mówi asp. szt. Anna Piechota z Komendy Powiatowej Policji w Łasku. 

Reklama

Ostatecznie pojazd wrócił do właścicielki, która osobiście podziękowała policji za odzyskanie skutera. Złodzieje wkrótce staną przed sądem. O losie 16-latka zadecyduje sąd rodzinny, natomiast 20-latkowi grozi nawet pięć lat więzienia. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości