uż w najbliższą niedzielę, 28 stycznia, odbędzie się kolejna odsłona Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku zagra pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Do akcji przyłącza się wielu wolontariuszy oraz organizacji zarówno z małych, jak i większych miejscowości. W Dworszowicach Pakoszowych, gm. Sulmierzyce orkiestra zagra po raz trzeci, a wszystko dzięki organizatorom oraz członkom lokalnej społeczności, którzy dokładają wszelkich starań, aby wszystko zostało perfekcyjnie przygotowane.
- Na scenie zostaną zaprezentowane talenty taneczne i wokalne, a także pokazy Zumby. Planujemy licytacje oraz sprzedaż unikatowych przedmiotów, wykonanych ręcznie przez mieszkańców gminy. Dla najmłodszych uczestników przewidziano strefę zabaw, gdzie dzieci będą mogły skorzystać z malowania twarzy oraz robienia warkoczyków. Nie zabraknie również meczu piłki nożnej. Bądźcie z nami, bo na pewno będzie się działo - w imieniu organizatorów mówi Anna Antończyk-Papierz.
Reklama
Początek imprezy zaplanowano na godzinę 12:30 w Świetlicy Wiejskiej w Dworszowicach Pakoszowych
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze