Reklama

Wędkarze walczyli o puchary

Koło Wędkarskie PZW w Działoszynie jest jeszcze bardziej aktywne niż dotychczas. Znalazło sponsorów i organizuje coraz więcej zawodów. I tak na przykład 7 maja wędkarze walczyli o puchar firmy Tom-Kar Tomasza Błasika, a tydzień później, bo 14 maja o puchar radnego powiatu Maksymiliana Draba.

W sobotę, 7 maja, na Starorzeczu Wały w Działoszynie odbyły się zawody sponsorowane o puchar firmy Tom-Kar Tomasz Błasiak. Pogoda dopisała, ale ryby nie chciały współpracować z zawodnikami. W szranki stanęło 27 zawodników, a połowy trwały cztery godziny. Główny puchar zdobył Tadeusz Jeziorski. On także wyciągnął z wody największą „sztukę”. Drugie miejsce zajął Łukasz Ślifirski, a trzecie Karol Mielczarek.
Tydzień później, bo w sobotę, 14 maja, na tym samym zbiorniku rozegrano kolejne zawody. Tym razem o puchar radnego Rady Powiatu Maksymiliana Draba. Powiatowy rajca już rok wcześniej także zasponsorował zawody. Pierwsze miejsce zajął Łukasz Ślifirski. Zaraz za nim na podium stanął Waldemar Kędzior, a trzeci był Marcin Wójcikowski.
- Serdeczne dzięki dla braci wędkarskiej. Cieszę się, że kolejny raz mogłem was wspierać – mówi do zawodników Maksymilian Drab i dodaje, że życzy wszystkim wędkarzom pełnych łowisk i dobrego „brania”.

Sławomir Rajch
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości