Po pasjonujących i pełnych zwrotów akcji spotkaniach drużyna dziewcząt z I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu sięgnęła dziś po tytuł wicemistrzyń województwa łódzkiego w piłce nożnej.
To historyczne osiągnięcie stało się możliwe dzięki zgranej grze całego zespołu, a liceum szczególnie dziękuje Rozalii Pietraszewskiej oraz Zuzannie Chłodnej, które po raz ostatni reprezentowały barwy swojej szkoły.
Więcej informacji wkrótce.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze