Reklama

Wicemistrzynie województwa łódzkiego! Sukces piłkarek I LO im. T. Kościuszki w Wieluniu

Po pasjonujących i pełnych zwrotów akcji spotkaniach drużyna dziewcząt z I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu sięgnęła dziś po tytuł wicemistrzyń województwa łódzkiego w piłce nożnej.

To historyczne osiągnięcie stało się możliwe dzięki zgranej grze całego zespołu, a liceum szczególnie dziękuje Rozalii Pietraszewskiej oraz Zuzannie Chłodnej, które po raz ostatni reprezentowały barwy swojej szkoły. 

Więcej informacji wkrótce.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/04/2025 17:49
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości