Koło Gospodyń Wiejskich „Z nami raźniej w Komornikach” zaprasza wszystkich miłośników rowerowych wypraw na wycieczkę do Mokrska. W programie przewidziano m. in. zwiedzanie Izby Tradycji i Pamięci znajdującej się w tamtejszym dworku.
Organizatorzy gwarantują ciekawe spędzanie wolnego czasu, dobrą zabawę, a na zakończenie biesiadę z grillem.
Wyjazd już dziś (sobota, 12 sierpnia) o godz. 16. Zbiórka chętnych na wycieczkę na boisku w Komornikach.
Pamiętajmy, by zabrać ze sobą kamizelkę odblaskową i obowiązkowo … dobry humor.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze