W niedzielę, 8 grudnia przed Urzędem Gminy w Strzelcach Wielkich miał miejsce jarmark bożonarodzeniowy, który zachwycał zapachami pysznego jedzenia oraz pięknym rękodziełem. Wydarzenie było nietuzinkowe, ponieważ przed urzędem stanął mobilny punkt poboru krwi.
Na odwiedzających czekały stoiska pełne świątecznych ozdób, a także lokalne różnorodnych przysmaków, które kusiły zapachami. Nie zabrakło również świątecznej muzyki, która wprowadzała w bożonarodzeniowy nastrój.
Jarmark okazał się też idealną okazją do czynienia dobra - miał nie tylko wymiar artystyczny i kulinarny, ale także charytatywny. W trakcie imprezy odbyła się Świąteczna Zbiórka Krwi, dzięki której wielu uczestników jarmarku zdecydowało podzielić się najcenniejszym darem – swoją krwią. Nad przebiegiem akcji czuwał Leszek Waga, radny powiatu pajęczańskiego.
Jarmark Bożonarodzeniowy w Strzelcach Wielkich stał się nie tylko okazją do wspólnego świętowania, ale również inspiracją do niesienia pomocy i wzmacniania więzi w lokalnej społeczności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze