Kolejny motocyklista ucierpiał w zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu osobowego. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala.
23 kwietnia o godzinie 7.36 służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do którego doszło w miejscowości Sobki, w gminie Zelów, w powiecie bełchatowskim. Jak się okazało, samochód osobowy zderzył się z motocyklem.
- Kierujący pojazdem marki Skoda, 80-letni mężczyzna z powiatu łaskiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, nie stosując się do znaku STOP, w wyniku czego doprowadził do zderzenia się z motocyklem marki Yamaha, kierowanym przez 17-latka, mieszkańca powiatu bełchatowskiego - informuje asp. Justyna Drożdż, zastępca oficera prasowego z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie.
Kierujący motocyklem został przetransportowany do szpitala. Osoby na miejscu zostały przebadane na zawartość alkoholu. Były trzeźwe. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniane są przez bełchatowskich policjantów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze