Reklama

Zaczęły świętować już w lutym – w gminie Działoszyn Dzień Kobiet trwa od dawna

W sobotę, 12 lutego, panie z terenu gminy Działoszyn, korzystając z ostatniego weekendu karnawału, spotykały się na „babskich” imprezach. Balangi tylko dla pań odbyły się w Kiedosach, Kolonii Lisowice, Raciszynie oraz Zalesiakach.

 

Jedynym mężczyzną, jaki na imprezy dla kobiet został wpuszczony, był Rafał Drab, burmistrz Działoszyna. Tradycyjnie, jak co roku, złożył mieszkankom gminy życzenia i obdarował je tulipanami. Rozdał prawie 500 kwiatów.

- Zależało mi, aby każda z pań poczuła się wyjątkowo – zaznacza burmistrz.

Kolejny raz panie będą mogły celebrować swoje święto 10 marca. Urząd Miejski zaprasza wtedy na halę, gdzie koncert dadzą  Miły Pan oraz Zenon Martyniuk.

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 21/02/2024 16:25
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości