W sobotę, 12 lutego, panie z terenu gminy Działoszyn, korzystając z ostatniego weekendu karnawału, spotykały się na „babskich” imprezach. Balangi tylko dla pań odbyły się w Kiedosach, Kolonii Lisowice, Raciszynie oraz Zalesiakach.
Jedynym mężczyzną, jaki na imprezy dla kobiet został wpuszczony, był Rafał Drab, burmistrz Działoszyna. Tradycyjnie, jak co roku, złożył mieszkankom gminy życzenia i obdarował je tulipanami. Rozdał prawie 500 kwiatów.
- Zależało mi, aby każda z pań poczuła się wyjątkowo – zaznacza burmistrz.
Kolejny raz panie będą mogły celebrować swoje święto 10 marca. Urząd Miejski zaprasza wtedy na halę, gdzie koncert dadzą Miły Pan oraz Zenon Martyniuk.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze