Reklama

Zawodnicy Meduzy Pajęczno w świetnej formie.

Wczoraj, 13 kwietnia, zawodnicy Meduzy Pajęczno wzięli udział w zawodach o Puchar Prezesa EKS Skry Bełchatów.

Zawodnicy Meduzy Pajęczno w dniu wczorajszym wzięli udział w zawodach o Puchar Prezesa EKS Skry Bełchatów. Efekt? 22 medale i drugie miejsce w klasyfikacji punktowej drużyn.

- Zawody można uznać za udane, gdyż na starcie stanęły również mocne drużyny z Zamościa, Skierniewic, Torunia, Łasku czy Bełchatowa. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji punktowej drużyn, drugie w zestawieniu poprawionych rekordów życiowych i wywalczyliśmy 22 medale. Bardzo cieszy nas forma naszych najbardziej doświadczonych zawodników, jak i dobra postawa najmłodszej grupy, która debiutowała na takich zawodach - komentuje trener Grzegorz Boroń, który opiekował się grupą podczas zawodów w Bełchatowie.

Reklama

Pływacy z Pajęczna podczas zawodów wywalczyli 7 złotych, 6 srebrnych oraz 9 brązowych medali. 

Wyróżnienia za najlepsze wyniki w swoich kategoriach wiekowych oraz po dwa złote medale zdobyli - Polina Savchuk, Maria Mazur oraz Filip Smolarek. Siódme złoto dla pajęczańskiej Meduzy wywalczyła Amelia Błachowicz.

Srebrne krążki wywalczyli - Izabela MahrburgAlicja KleczewskaJulia MarcinkowskaMateusz KaczmarekMichał Sztangreciak, a także Antoni Domagała.

Brązowe medale oraz trzeci stopień podium zdobyli -​​​​​​ Amelia BłachowiczIzabela MahrburgNatalia StefaniwMartyna StefaniwMiłosz DutkiewiczSzymon Zasada oraz Mateusz Kaczmarek. 

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 14/04/2024 11:42
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości