Wczoraj, 13 kwietnia, zawodnicy Meduzy Pajęczno wzięli udział w zawodach o Puchar Prezesa EKS Skry Bełchatów.
Zawodnicy Meduzy Pajęczno w dniu wczorajszym wzięli udział w zawodach o Puchar Prezesa EKS Skry Bełchatów. Efekt? 22 medale i drugie miejsce w klasyfikacji punktowej drużyn.
- Zawody można uznać za udane, gdyż na starcie stanęły również mocne drużyny z Zamościa, Skierniewic, Torunia, Łasku czy Bełchatowa. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji punktowej drużyn, drugie w zestawieniu poprawionych rekordów życiowych i wywalczyliśmy 22 medale. Bardzo cieszy nas forma naszych najbardziej doświadczonych zawodników, jak i dobra postawa najmłodszej grupy, która debiutowała na takich zawodach - komentuje trener Grzegorz Boroń, który opiekował się grupą podczas zawodów w Bełchatowie.
Pływacy z Pajęczna podczas zawodów wywalczyli 7 złotych, 6 srebrnych oraz 9 brązowych medali.
Wyróżnienia za najlepsze wyniki w swoich kategoriach wiekowych oraz po dwa złote medale zdobyli - Polina Savchuk, Maria Mazur oraz Filip Smolarek. Siódme złoto dla pajęczańskiej Meduzy wywalczyła Amelia Błachowicz.
Srebrne krążki wywalczyli - Izabela Mahrburg, Alicja Kleczewska, Julia Marcinkowska, Mateusz Kaczmarek, Michał Sztangreciak, a także Antoni Domagała.
Brązowe medale oraz trzeci stopień podium zdobyli - Amelia Błachowicz, Izabela Mahrburg, Natalia Stefaniw, Martyna Stefaniw, Miłosz Dutkiewicz, Szymon Zasada oraz Mateusz Kaczmarek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze