Masz zbędne elektronarzędzia, pralki, telefony czy telewizory? Możesz je zostawić w Makowiskach, przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej.
Zbiórka jest organizowana w ramach projektu ekoREmiza. Uczestniczą w nim Ochotnicze Straże Pożarne, które dzięki dużej liczbie przekazanych elektrośmieci w roku kalendarzowym, mogą zdobyć nagrody finansowe.
Szereg przedmiotów, które można oddać jest bardzo duży. To lodówki, zamrażarki, pralki, kuchenki, zmywarki, roboty kuchenne, czajniki, susazarki, żelazka, odkurzacze, telewizory, radia, komputery, laptopy, drukarki, monitory, telefony, maszyny do szycia, golarki, zabawki elektryczne, silniki elektryczne, baterie czy akumulatory.
Zbiórka ruszyła od 20 listopada i potrwa do 31 grudnia br. Odpady można zostawiać przy garażach Ochotniczej Straży Pożarnej w Makowiskach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze