Reklama

Zbiórka elektrośmieci - przyniesiesz odpady, jednostka ma szansę na nagrody

Masz zbędne elektronarzędzia, pralki, telefony czy telewizory? Możesz je zostawić w Makowiskach, przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej. 

Zbiórka jest organizowana w ramach projektu ekoREmiza. Uczestniczą w nim Ochotnicze Straże Pożarne, które dzięki dużej liczbie przekazanych elektrośmieci w roku kalendarzowym, mogą zdobyć nagrody finansowe. 

Szereg przedmiotów, które można oddać jest bardzo duży. To lodówki, zamrażarki, pralki, kuchenki, zmywarki, roboty kuchenne, czajniki, susazarki, żelazka, odkurzacze, telewizory, radia, komputery, laptopy, drukarki, monitory, telefony, maszyny do szycia, golarki, zabawki elektryczne, silniki elektryczne, baterie czy akumulatory. 

Reklama

Zbiórka ruszyła od 20 listopada i potrwa do 31 grudnia br. Odpady można zostawiać przy garażach Ochotniczej Straży Pożarnej w Makowiskach. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości