Trzy auta zderzyły się na terenie gminy Kobiele Wielkie. Przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość i trudne warunki na drodze.
Do zdarzenia doszło w środę, 15 października ok. godz. 15 w miejscowości Przybyszów w gminie Kobiele Wielkie. Jak ustalili policjanci, kierowca autubusu zatrzymał się na przystanku, aby wysadzić pasażerów. Za pojazdem zatrzymał się opel.
- Niestety, 40-letnia kierująca renault nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i wjechała w tył opla, a ten, siłą rozpędu, uderzył w tył autobusu - relacjonuje asp. Dariusz Kaczmarek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.
Na szczęście nikt nie ucierpiał. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze