Reklama

Zderzenie trzech aut - wszystko przez nadmierną prędkość

Trzy auta zderzyły się na terenie gminy Kobiele Wielkie. Przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość i trudne warunki na drodze.

Do zdarzenia doszło w środę, 15 października ok. godz. 15 w miejscowości Przybyszów w gminie Kobiele Wielkie. Jak ustalili policjanci, kierowca autubusu zatrzymał się na przystanku, aby wysadzić pasażerów. Za pojazdem zatrzymał się opel.

- Niestety, 40-letnia kierująca renault nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i wjechała w tył opla, a ten, siłą rozpędu, uderzył w tył autobusu - relacjonuje asp. Dariusz Kaczmarek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku. 

Na szczęście nikt nie ucierpiał. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. 
 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości