Reklama

Zgłębiali wiedzę o recyclingu plastikowych butelek

20/10/2021 21:12
W środę, 20 października, przedstawiciele Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach odwiedzili firmę recyclingu butelek PET - "PET Recycling Team Gmbh"

w Radomsku. Wycieczka zorganizowana została w ramach programu edukacji ekologicznej "Drugie życie butelek PET".

Punktem wyjścia była prezentacja multimedialna przedstawiona przez reprezentanta firmy, podczas której uczniowie zapoznali się z procesem technologicznym recyclingu butelek PET. Następnie podczas zwiedzania oglądali kolejne etapy powstawania wysokiej jakości regranulatu PET, który jest produkowany w ramach procesu recyclingu a który jest wykorzystywany do produkcji butelek PET.

Jak mówią - wycieczka była bardzo ciekawa. Uczniowie mogli bezpośrednio obserwować cały proces recyclingu.

Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości