13/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Jubileusz Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Wieluniu był pełen wzruszeń i radości. Uczniowie i absolwenci wystąpili w niezapomnianym koncercie, prezentując swoje umiejętności muzyczne. Oficjalne przemówienia, podziękowania oraz liczni goście dodali uroczystości blasku. Dla szkoły, która od 45 lat kształci młodych muzyków, to wyjątkowe wydarzenie, które na zawsze pozostanie w sercach wszystkich związanych z nią osób.
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak