Wróć do artykułu

Zdjęcia 50-lecie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Gromadzicach - fotorelacja

02/06/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie jubileusz Wieluń

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Gromadzicach świętuje 50-lecie istnienia. Na uroczystość przybyli goście ze wszystkich sfer życia publicznego. Emerytowany nauczyciel Marek Imach, wspominając lata pracy, podkreśla, że ośrodek nadal tchnie radość i żywiołowość. Sztandar, symbol jedności placówki, został uroczyście przekazany w ręce dyrektor Barbary Mazur. Spektakularna prezentacja multimedialna oraz występy wychowanków wzruszyły zgromadzonych. Na scenie pojawił się także raper Mikser, przynosząc dodatkową dawkę autentyczności i refleksji. Dyrekcja podziękowała uczniom, podkreślając, że ich sukcesy stanowią największą radość placówki. Wieczór zakończył się kameralnymi rozmowami i uśmiechami przy kawie i ciastku.

Maciej Bryś, Barbara Mazur, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Gromadzicach Czarnożyły - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości