02/06/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Gromadzicach świętuje 50-lecie istnienia. Na uroczystość przybyli goście ze wszystkich sfer życia publicznego. Emerytowany nauczyciel Marek Imach, wspominając lata pracy, podkreśla, że ośrodek nadal tchnie radość i żywiołowość. Sztandar, symbol jedności placówki, został uroczyście przekazany w ręce dyrektor Barbary Mazur. Spektakularna prezentacja multimedialna oraz występy wychowanków wzruszyły zgromadzonych. Na scenie pojawił się także raper Mikser, przynosząc dodatkową dawkę autentyczności i refleksji. Dyrekcja podziękowała uczniom, podkreślając, że ich sukcesy stanowią największą radość placówki. Wieczór zakończył się kameralnymi rozmowami i uśmiechami przy kawie i ciastku.
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major