13/06/2024 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Galeria zdjęć z I Nadwarciańskiego Pikniku Muzycznego Osób z Niepełnosprawnością w Osjakowie. Wyjątkowe wydarzenie pod hasłem Wszyscy jesteśmy zwycięzcami – Muzyka nas łączy, z udziałem 8 zespołów, integrujących się podczas muzycznych występów. Inicjatywa Środowiskowego Domu Samopomocy wspierana przez społeczność lokalną, przyciągnęła uczestników z różnych ośrodków. Emocje, talent, radość oraz integracja - to wszystko uchwycone w obrazach z niezwykłego pikniku.