23/09/2024 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Galeria zdjęć z ostatniej tury rywalizacji wędkarskiej Grand Prix o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce Gabriela Orzeszka. Zawodnicy zmierzyli się z trudnymi warunkami pogodowymi, łowiąc okonie, jazgarze, płocie, karpie, amury i leszcze. Zwycięzcą został Grzegorz Włodarczyk, a największą rybę złowił Jakub Szczepaniak. Zobacz emocje i pasję wędkarzy.
fot.: Stowarzyszenie "Jazgarz" Sulmierzyce
fot.: Stowarzyszenie "Jazgarz" Sulmierzyce
fot.: Stowarzyszenie "Jazgarz" Sulmierzyce
fot.: Stowarzyszenie "Jazgarz" Sulmierzyce
fot.: Stowarzyszenie "Jazgarz" Sulmierzyce