Wróć do artykułu

Zdjęcia III Turniej Piłki Siatkowej w II LO w Wieluniu zakończony! „Co roku będziemy organizować duży siatkarski turniej" - fotorelacja

06/03/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie piłka siatkowa Wieluń

III Turniej Piłki Siatkowej w II LO im. Janusza Korczaka w Wieluniu zakończony! Klasy rywalizowały od 3 do 6 marca, a triumfowała klasa 2F. Najlepszy zawodnik - Patryk Jakubiszyn, a najlepsza zawodniczka - Julia Mostowa. Organizatorem turnieju był nauczyciel Konrad Pałyga oraz WKS Wieluń. Nagrody, emocje i sportowa rywalizacja - zobaczcie galerię zdjęć z wydarzenia! #TurniejSiatkówki #IILOKorczak #SiatkówkaSzkoła

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu, Siatkówka , WKS Wieluń Wieluń - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości