06/03/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
III Turniej Piłki Siatkowej w II LO im. Janusza Korczaka w Wieluniu zakończony! Klasy rywalizowały od 3 do 6 marca, a triumfowała klasa 2F. Najlepszy zawodnik - Patryk Jakubiszyn, a najlepsza zawodniczka - Julia Mostowa. Organizatorem turnieju był nauczyciel Konrad Pałyga oraz WKS Wieluń. Nagrody, emocje i sportowa rywalizacja - zobaczcie galerię zdjęć z wydarzenia! #TurniejSiatkówki #IILOKorczak #SiatkówkaSzkoła