28/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w plażowej piłce siatkowej przyniosły wiele emocji! Siatkarki z I LO im. T. Kościuszki okazały się bezkonkurencyjne, zdobywając złoto. Natomiast chłopcy z II LO im. J. Korczaka triumfowali po wyrównanej rywalizacji. Teraz obie drużyny będą reprezentować powiat na szczeblu wojewódzkim. Czy przyniosą kolejne medale do Wielunia? Odpowiedź niebawem!