12/06/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
W minionym weekendzie odbył się emocjonujący Puchar Polski w kolarstwie szosowym w Koziegłowach i Pińczycach. Wychowankowie MLKS Wieluń rywalizowali z sukcesami, zdobywając cenne doświadczenie na trudnych trasach. Zawodnicy klubu osiągnęli imponujące rezultaty w różnych kategoriach wiekowych, w tym 10. miejsce juniorki Pauliny Lipiety i 4. miejsce orliczki Julii Pietrzak. Warto podkreślić, że zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem i wsparciem Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy.