Wróć do artykułu

Zdjęcia Nowy GOKiS w Wierzchlesie rozpoczął swoją działalność: W oczekiwaniu na wyposażenie - fotorelacja

13/01/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie inwestycje Wieluń

Magdalena Zych, szefowa GOKiS w Wierzchlesie, staje przed wyzwaniem uruchomienia nowej placówki. Przez formalności i kompletowanie załogi stara się przygotować ośrodek do działania. Planuje otwarcie na koniec zimy, jednak najpilniejszą potrzebą są krzesła. Pomimo tego, biblioteka już działa w nowych przestrzeniach. Zależy jej na stworzeniu klimatycznego i funkcjonalnego miejsca, które przyciągnie mieszkańców i wykorzysta potencjał obiektu. Rozważnie projektuje sale, by spełniały różnorodne potrzeby. Pomysły na pierwszą imprezę są tajemnicą, jednak już teraz zachęca do udziału w zajęciach chóru.

LKS Wierzchlas , Leszek Gierczyk, Magdalena Zych Wierzchlas - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości