21/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Ochotnicza Straż Pożarna w Załęczu Wielkim otrzymała nowy wóz ratowniczo-gaśniczy, co było ogromnym wydarzeniem dla lokalnej społeczności. Podczas uroczystości gościły władze, szkoły oraz zaprzyjaźnione straże. Prezes OSP podziękował za wsparcie, a radny sejmiku wojewódzkiego podkreślił znaczenie jednostki w Krajowym Systemie Ratownictwa. Wójt Gminy Pątnów docenił zaangażowanie i efektywność zarządu w pozyskaniu dofinansowania na nowy sprzęt.
Zdjęcia z powitania nowego wozu strażackiego w Załęczu Wielkim / fot.: Elżbieta Mizak
Zdjęcia z powitania nowego wozu strażackiego w Załęczu Wielkim / fot.: Elżbieta Mizak
Zdjęcia z powitania nowego wozu strażackiego w Załęczu Wielkim / fot.: Elżbieta Mizak
Zdjęcia z powitania nowego wozu strażackiego w Załęczu Wielkim / fot.: Elżbieta Mizak
Zdjęcia z powitania nowego wozu strażackiego w Załęczu Wielkim / fot.: Elżbieta Mizak