08/01/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Galeria zdjęć z tradycyjnych obchodów święta w Sulmierzycach, rozpoczętych mszą w kościele św. Erazma, jasełkowym spektaklem dzieci i radosnym orszakiem. Mieszkańcy, włącznie z proboszczem, pełni energii i radości. Rodziny, uliczny pochód, hołd Trzech Króli oraz symboliczne jabłka od św. Błażeja. Radość, wspólnota i tradycja - to wszystko w emocjonujących zdjęciach z wydarzenia.
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major