14/03/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
OSP Praszka otrzymuje nową autodrabinę hydrauliczną o wysuwie 30 metrów, dzięki funduszom pozyskanym od Urzędu Gminy. Jest to ogromny krok w modernizacji, zwiększający bezpieczeństwo mieszkańców i efektywność działań ratunkowych. Pojazd został uroczyście wprowadzony do służby, a jego chrzestem zaszczycił go burmistrz. To ważny moment w historii jednostki, który zostanie zapamiętany na długo.
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak