Wróć do artykułu

Zdjęcia Policjanci rozbili gang złodziei samochodów - udało się odzyskać siedem pojazdów! - fotorelacja

29/04/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie z kraju Wieluń

W trakcie działania operacyjnego policjanci z Kluczborku, Opola i Oleśnicy zatrzymali 6 mężczyzn przechowujących skradzione auta w woj. mazowieckim. Zabezpieczono luksusowy Mercedes G, skradziony w Szwajcarii, wart ponad milion zł. Komendant kluczborskiej policji odzyskał 7 pojazdów o wartości blisko 2 mln zł. Mienie należące do podejrzanych zostało zabezpieczone na kwotę 120 tys. zł. Zarzuty udziału w grupie przestępczej usłyszeli wszyscy zatrzymani, z czego trzech jest podejrzanych o kradzieże, a trzech o paserstwo. 5 osób trafiło do aresztu, a 6 objęto dozorem policyjnym, ryzykując nawet 15 lat więzienia.

Komenda Powiatowa Policji w Kluczborku, I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu, Policja w Kluczborku - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości