14/06/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Tegoroczna edycja kampanii Budujemy bezpieczne jutro, dbając o bezpieczeństwo już dziś to efekt współpracy Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie z Cementownią Warta SA. Dzieci spotkały się z profilaktykiem, który edukował je na temat bezpieczeństwa w różnych sytuacjach. Każde z nich otrzymało odblaskowego misia, dzięki wsparciu Cementowni Warta S.A. Partnerstwo służb, szkół i lokalnych firm podkreśla, że troska o bezpieczeństwo jest obowiązkiem wszystkich. To wspaniała inicjatywa, która nie tylko uśmiechnęła dzieci, ale także wzbogaciła ich wiedzę i świadomość. Włączając rodziców do rozmów o bezpieczeństwie, tworzymy wspólnie bardziej świadome społeczeństwo.
Fot. KPP Pajęczno
Fot. KPP Pajęczno
Fot. KPP Pajęczno