Wróć do artykułu

Zdjęcia Profilaktyczne spotkania w szkołach - ich celem jest bezpieczne spędzenie wakacji przez najmłodszych - fotorelacja

14/06/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie edukacja Wieluń

Tegoroczna edycja kampanii Budujemy bezpieczne jutro, dbając o bezpieczeństwo już dziś to efekt współpracy Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie z Cementownią Warta SA. Dzieci spotkały się z profilaktykiem, który edukował je na temat bezpieczeństwa w różnych sytuacjach. Każde z nich otrzymało odblaskowego misia, dzięki wsparciu Cementowni Warta S.A. Partnerstwo służb, szkół i lokalnych firm podkreśla, że troska o bezpieczeństwo jest obowiązkiem wszystkich. To wspaniała inicjatywa, która nie tylko uśmiechnęła dzieci, ale także wzbogaciła ich wiedzę i świadomość. Włączając rodziców do rozmów o bezpieczeństwie, tworzymy wspólnie bardziej świadome społeczeństwo.

AS Pajęczno , Wioletta Mielczarek, Policja w Pajęcznie Pajęczno - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości