14/03/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Samorządowy Turniej Piłki Siatkowej Powiatu Wieluńskiego to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także świetna okazja do integracji między lokalnymi władzami. Ekipa Ratuszowych Asów z Gminy Wieluń okazała się najlepsza, nie tracąc ani jednego seta. Emocje sięgały zenitu, a atmosfera była pełna przyjaźni i współzawodnictwa. Sport łączy ludzi, a ten turniej udowodnił, że warto kontynuować inicjatywę. Zobaczcie najlepsze momenty z tego niezwykłego wydarzenia!
Reprezentacja gminy Skomlin, gospodarze Siatkarskiego Turnieju Samorządowego
Na zdjęciu drużyna z gminy Pątnów
Reprezentacja gminy Ostrówek z 7. pozycją w turnieju
W turnieju uczestniczyła również reprezentacja gminy Mokrsko
Ratuszowe Asy z gminy Wieluń zwycięzcami I edycji Samorządowego Turnieju Piłki Siatkowej w Skomlinie