26/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Galeria zdjęć z niezwykłej akcji charytatywnej na Szczycie Śnieżnika, gdzie druhowie z OSP Szczyty wraz z innymi jednostkami wsparli chorego chłopca. Młodzi strażacy z MDP pokazali solidarność, dołączając do wydarzenia. Zjednoczone OSP, m.in. z Sulmierzyc i Kleszczowa, wędrowały razem dla wspólnego celu. Dowodem siły strażackiej braci jest wsparcie dla Kazika - syna strażaka z Bystrzy walczącego z chorobą. Dzięki Nadwarciańskiemu Bankowi Spółdzielczemu i Urzędowi Miasta Działoszyn oraz OSP Zamość udział w akcji był możliwy.