30/07/2024 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Uroczystość w Pajęcznie: awanse policjantów i uczniowie klasy mundurowej. Funkcjonariusze otrzymali wyższe stopnie służbowe, a młodzież zdobywa praktyczne i teoretyczne umiejętności w liceum. W planach nowy posterunek w Sulmierzycach. Obecni goście to m.in. zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi i przedstawiciele władz samorządowych. Jaka okazja, aby celebrować pomoc drugiemu człowiekowi i rozwój społeczności lokalnej!