Wróć do artykułu

Zdjęcia Triumf LKS Victorii Taekwon-do Działoszyn na Mistrzostwach Polski – złoto, srebro, brąz i powołanie do kadry - fotorelacja

25/03/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie inne dyscypliny Wieluń

Piotr Nagielski zdobył złoto i srebrny medal drużynowo. Mistrz Polski w układach formalnych I-III dan oraz piąte miejsce w walce do 60 kg to imponujące osiągnięcia. Wielkie uznanie za jego występ na Mistrzostwach Europy. Drużyna seniorów wywalczyła srebro, co świadczy o ich determinacji. Weronika Nąckiewicz stanęła na podium, a męska drużyna w układach zajęła piątą pozycję. Gratulacje wszystkim zawodnikom! Trzymamy kciuki za Piotra na nadchodzących zawodach!

Marek Kotynia , Piotr Nagielski , LKS Victoria Taekwon-Do Działoszyn Działoszyn - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości