Wróć do artykułu

Zdjęcia Uczniowie z Działoszyna walczą o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji - fotorelacja

23/04/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie służby w akcji Wieluń

W obiekcie Zatoki Sportu Politechniki Łódzkiej trwa V edycja Turnieju dla uczniów szkół średnich o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi. Uczestniczy w nim także drużyna z Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Działoszynie. Zawodnicy rywalizują zarówno w konkurencjach sportowych, jak i testach wiedzy, m.in. sztafecie na torze sprawnościowym i teście dotyczącym Ustawy o Policji. Dodatkowo uczniowie mają szansę zaprezentować swoje umiejętności artystyczne w konkursie Super Kibice. Całość zakończy policyjny piknik z pokazami sprzętu używanego przez różne piony policyjne. W turnieju uczestniczy kilkaset osób od uczniów po policjantów z terenu całego województwa łódzkiego.

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Nowa Brzeźnica Działoszyn - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości