18/06/2024 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Galeria zdjęć z pikniku profilaktycznego Żyjmy zdrowo w Łaszewie, gdzie uczniowie zachęcali do zdrowego trybu życia poprzez występy artystyczne i pogadanki. Radosne inscenizacje, sałatki owocowe, spotkanie z pielęgniarką, a nawet prezentacja samochodu strażackiego - wszystko po to, by propagować zdrowie i integrację społeczności. Cudowne momenty uwiecznione na zdjęciach!