Wróć do artykułu

Zdjęcia Wypadek w Nowej Brzeźnicy. Samochód uderzył w drzewo, kierowca w szpitalu - fotorelacja

02/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie wypadki i kolizje Wieluń

Niestety doszło do groźnego wypadku samochodowego w okolicach Pajęczna. Kierowca audi utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Pomoc na miejscu śpieszyły służby ratunkowe, które przetransportowały rannego do szpitala. Apel o bezpieczeństwo na drodze jest szczególnie ważny w czasie długich weekendów majowych.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej Pajęczno, Policja w Pajęcznie, Wioletta Mielczarek Nowa Brzeźnica - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości