Wróć do artykułu

Zdjęcia Za nami rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Nowej Brzeźnicy - fotorelacja

12/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie służby w akcji Wieluń

Piknik Motocyklowy z Policją to zbiór zdjęć ukazujących wydarzenie rozpoczęte od uroczystej Mszy Świętej i poświęcenia pojazdów. Następnie uczestnicy brali udział w efektownej paradzie motocyklowej, a potem relaksowali się przy ognisku, grillu i koncercie zespołu blues-rockowego. Na stoisku policyjnym można było bliżej poznać pracę funkcjonariuszy, a także wziąć udział w pokazach pierwszej pomocy. Impreza, mimo chłodnej pogody, przyciągnęła wielu entuzjastów, tworząc fantastyczną atmosferę.

Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pajęcznie , Wioletta Mielczarek, Policja w Pajęcznie Nowa Brzeźnica - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości