Wróć do artykułu

Zdjęcia Zjechał z drogi i uderzył quadem w drzewo - 31-latek był kompletnie pijany - fotorelacja

28/04/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie z kraju Wieluń

Galeria zdjęć przedstawia zdarzenie, które miało miejsce w gminie Wołczyn. Mieszkaniec, 31-latek, jadący quadem, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w drzewo oraz wpadł do rowu. Okazało się, że był nietrzeźwy, miał 2,6 promila alkoholu i zakaz prowadzenia pojazdów. Z obrażeniami został zabrany do szpitala, a teraz sprawa trafi do sądu. Grozi mu kara do 5 lat więzienia, zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna.

Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury i Sportu w Ostrówku, I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu, Policja w Kluczborku - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości