26/02/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Uroczyste pożegnanie podinsp. Mirosława Janickiego oraz powitanie nadkom. Mariusza Dziuby jako nowego szefa Komisariatu Policji w Białej. Zdjęcia z ceremonii dziękczynienia za lata służby oraz wręczenia awansów i wyróżnień dla policjantów. Wśród gości - przedstawiciele lokalnych władz samorządowych.
Fot. KPP Wieluń
Fot. KPP Wieluń
Fot. KPP Wieluń
Fot. KPP Wieluń
Fot. KPP Wieluń