100 lat temu, 4 marca, na świat przyszła Józefa Szewczyk. W dniu okrągłych urodzin jubilatka przyjmuje życzenia nie tylko od najbliższych, ale również od przedstawicieli samorządu.
Burmistrz Działoszyn, Rafała Drab, wiceprzewodnicząca rady gminy Danuta Cieśla oraz kierowniczka Urzędu Stanu Cywilnego, Marta Patocka, odwiedzili jubilatkę z Młynków, aby wręczyć jej bukiety kwiatów, ale przede wszystkim złożyć życzenia. Jak zaznacza burmistrz, odwiedziny przebiegły w atmosferze serdeczności i rodzinnego ciepła.
- To dzięki szanownej jubilatce, która mimo sędziwego wieku tryska niesamowitą radością i humorem – podkreśla samorządowiec.
- Życzymy pani Józefie dużo zdrowia i radości z każdego dnia.
Reklama
Pani Józefa oraz jej bliscy byli bardzo wzruszeni pamięcią wielu osób o jej jubileuszu.
- Dziękujemy wszystkim, którzy pamiętali o naszej babci, za życzenia, za kwiaty oraz za wiele ciepłych słów - mówi wnuczka jubilatki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze