Reklama

25-LATKA NIE USTĄPIŁA PIERWSZEŃSTWA

24/04/2023 13:17
Policjanci z komisariatu w Osjakowie wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w sobotę, 22 kwietnia, w Drobnicach.

- Jak wynika z dotychczasowych ustaleń 25-latka, kierująca skodą, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie zastosowała się do znaku „stop”  i nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu volkswagenowi, w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów – informuje asp. szt. Katarzyna Grela, rzecznik KPP w Wieluniu.

Kierująca volkswagenem, 52-latka, trafiła do szpitala. Obie kobiety były trzeźwe. Obecnie trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

fot.: OSP Osjaków
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości