Andrzej Duda, prezydent RP, kolejny raz odwiedzi Wieluń. Tym razem nie będzie spotkania otwartego dla mieszkańców. Głowa państwa zwiedzi wieluńską mleczarnię i weźmie udział w zamkniętym spotkaniu z rolnikami.
Prezydent przyjeżdża do Wielunia na zaproszenie ministra Marcina Przydacza. W mleczarni ma pojawić się ok. południa. O godz. 14. zaplanowane jest zamknięte spotkanie dla zaproszonych rolników, głównie producentów mleka.
Przypominamy, że prezydent Andrzej Duda jest honorowym obywatelem Wielunia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze