W Sieradzu 10 listopada odbyły się Półfinały Mistrzostw Województwa szkół ponadpodstawowych w pływaniu, w których wzięli też udział uczniowie z wieluńskich placówek.
Reprezentacje dziewcząt i chłopców z I LO w Wieluniu zajęły 3. miejsce, chłopcy z ZS 2 uplasowali się na 4. pozycji, a dziewczęta z II LO zostały sklasyfikowane na 5. lokacie. Te wyniki nie pozwoliły na awans do Finałów Mistrzostw Województwa, ale są za to bezcenne punkty do rywalizacji w punktacji wojewódzkiej, w której w zeszłym roku powiat wieluński wywalczył 3. miejsce w województwie wśród szkół ponadpodstawowych.
Katarzyna Cieślik
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze