Reklama

Bez awansu, ale z punktami

W Sieradzu 10 listopada odbyły się Półfinały Mistrzostw Województwa szkół ponadpodstawowych w pływaniu, w których wzięli też udział uczniowie z wieluńskich placówek.

Reprezentacje dziewcząt i chłopców z I LO w Wieluniu zajęły 3. miejsce, chłopcy z ZS 2 uplasowali się na 4. pozycji, a dziewczęta  z II LO zostały sklasyfikowane na 5. lokacie. Te wyniki nie pozwoliły na awans do Finałów Mistrzostw Województwa, ale są za to bezcenne punkty do rywalizacji w punktacji wojewódzkiej, w której w zeszłym roku powiat wieluński wywalczył 3. miejsce w województwie wśród szkół ponadpodstawowych.


Katarzyna Cieślik
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości