Reklama

BEZ AWANSU DO FINAŁU, ALE Z PUNKTAMI

18/11/2022 11:04
W Sieradzu 10 listopada odbyły się Półfinały Mistrzostw Województwa szkół ponadpodstawowych w pływaniu, w których zaprezentowali się również uczniowie z wieluńskich placówek. 

Reprezentacje dziewcząt i chłopców z I LO w Wieluniu zajęły 3. miejsce, chłopcy z ZS 2 uplasowali się na 4. pozycji, a dziewczęta  z II LO zostały sklasyfikowane na 5. lokacie. Te wyniki nie pozwoliły na awans do Finałów Mistrzostw Województwa, ale są za to bezcenne punkty do rywalizacji w punktacji wojewódzkiej, w której w zeszłym roku powiat wieluński wywalczył 3. miejsce w województwie wśród szkół ponadpodstawowych.

Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości