Dwie kobiety zostały potrącone przez 69-letniego kierowcę alfy romeo. Jedna z poszkodowanych trafiła do szpitala.
Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 13 października przed godz. 12 na ul. Warszawskiej w Wieruszowie. 69-letni kierowca alfy romeo podczas manewru cofania z parkingu nie zauważył idących chodnikiem dwóch kobiet w wieku 88 i 51 lat.
- Kobiety zostały zbadane przez załogę pogotowia, nie doznały obrażeń ciała, natomiast jedna z nich - z uwagi na wiek - została przewieziona na badania do szpitala w Wieluniu - mówi st. asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.
Sprawca zdarzenia był trzeźwy. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze