Reklama

Dwie kobiety potrącone przez 69-latka - jedna z nich trafiła do szpitala

Dwie kobiety zostały potrącone przez 69-letniego kierowcę alfy romeo. Jedna z poszkodowanych trafiła do szpitala. 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 13 października przed godz. 12 na ul. Warszawskiej w Wieruszowie. 69-letni kierowca alfy romeo podczas manewru cofania z parkingu nie zauważył idących chodnikiem dwóch kobiet w wieku 88 i 51 lat. 

- Kobiety zostały zbadane przez załogę pogotowia, nie doznały obrażeń ciała, natomiast jedna z nich - z uwagi na wiek - została przewieziona na badania do szpitala w Wieluniu - mówi st. asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie. 

Sprawca zdarzenia był trzeźwy. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości